Joanna Jędrzejczyk o swoich byłych i przyszłych rywalkach: „Mogą być utalentowane, ale nie pracują tak ciężko. Mogą ciężko pracować, ale nie są utalentowane”

LFN

Przed mistrzynią wagi słomkowej UFC Joanną Jędrzejczyk kolejne wyzwanie jakim będzie walka z Rose Namajunas na gali UFC 217 w Nowym Jorku. Dla Polki będzie to już szósta obrona mistrzowskiego pasa.

Joanna Jędrzejczyk stała się wielką gwiazdą UFC, która niemal w każdej walce dominuje swoje przeciwniczki pokonując jedną za drugą i powiększając swój nieskazitelny rekord. Jej obecność na największych numerowanych galach, wśród najlepszych zawodników to już naturalna rzecz.Teraz przyjdzie jej zmierzyć się z utalentowaną i groźną rywalką jaką Jest Rose Namajunas, chociaż faworytką pojedynku jest Jędrzejczyk.

Oto, co Jędrzejczyk powiedziała na temat swoich byłych i przyszłych rywalek w tym Rose Namajunas.

„Wszyscy przed walką — wiesz, jak wiele komentarzy i wiadomości otrzymuję w których piszą:” Hej, Rose (Namajunas) podda cię, Rose cię pobije.”? Ja na to, napisz do mnie lub wyślij mi wiadomość albo komentarz pod zdjęciem po mojej walce na temat zwycięstwa, a wówczas zobaczymy, kto ma rację. Wszystko może się zdarzyć w walce, zawsze to powtarzam. Jedno uderzenie, jedno poddanie, jedno mrugnięcie oka może zakończyć walkę, ale zawsze upewniam się, że jestem gotowa i nie oglądam zbyt wielu walk. Skupiam się na tym, co mogę zrobić lepiej. Jak mogę od nich uciec, bo wiem, że idą po mój pas, moje cele, moje marzenia. To jest moje życie, więc muszę się upewnić, że ich zaskoczyłam. Nie martwię się w jaki sposób one mnie zaskoczą — to ja zawsze je zaskakuje. Uwierz mi, zaskoczę ją w tej walce.

Mówią, że ta zawodniczka przyjdzie po twój pas i ci go odbierze. Podobnie jak Karolina [Kowalkiewicz], kim do k**y jest Karolina? Pokonałam ją. Miała 10 sekund przewagi w naszej walce i ludzie tylko to pamiętają. Nie pamiętają, jak ją pobiłem. Jessica [Andrade] idzie po ciebie. Nie zdają sobie sprawy, że pokonałam ją sześć miesięcy temu. Mogą k**a sprowadzić najlepszych trenerów z nie wiem skąd — Sri Lanki lub Tajlandii — nie zdołają i tak wymyślić sposobu na mnie. Teraz coś o mnie. Jestem utalentowana i bardzo ciężko pracuję, czego nie można powiedzieć o innych. Mogą być utalentowane, ale nie pracują tak ciężko. Mogą ciężko pracować, ale nie są utalentowane. Nie mają tego poświęcenia, które ja mam.”

Choć trash talk nie jest obcy Joannie Jędrzejczyk, swoje słowa zawsze potwierdza w walce dominując rywalki i wygrywając kolejne pojedynki. Przed Rose Namajunas nie lada trudne wyzwanie jakim jest walka z brutalną Jędrzejczyk. Należy jednak przypomnieć słowa Polki, która sama zdaje sobie sprawę z tego, że w walce wszystko może się wydarzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.