Pierwsze cztery gale UFC jakie odbędą się w 2018 roku

fullhdpictures.com

Ostatnią galą UFC w tym roku będzie gala UFC 219, która odbędzie się 30 grudnia w Las Vegas. Serwis Combate ogłosił pierwsze cztery gale jakie zobaczymy w 2018 roku.

Vitor Belfort ogłosił, że swoją następną walkę stoczy z Uriah Hall’em na gali UFC Fight Night 124 zaplanowanej na 14 stycznia. Dziś wiemy już, kiedy odbędą się trzy kolejne gale i tak, UFC 220 odbędzie się 20 stycznia, UFC 221 ma się odbyć 10 lutego w Brooklynie, a UFC 222 zaplanowana jest na 3 marca.

Zanim Tony Ferguson został tymczasowym mistrzem i to on ma być teraz kolejnym rywalem Conora McGregora, mówiło się, że Irlandczyk zmierzy się z Natem Diazem. Trener McGregora, John Kavanagh przedstawił pomysł, że ta walka mogłaby się odbyć 17 marca, a więc w Dniu Świętego Patryka będącym świętem narodowym Irlandii. Dziś jednak najbardziej prawdopodobną walką jest pojedynek McGregora z Fergusonem, który mógłby się odbyć na gali UFC 219.

Powyższe daty gal nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, więc mogą się jeszcze zmienić. Co do walki McGregora, to może się ona odbyć na którejkolwiek gali numerowanej zarówno w Brooklynie, Nowym Jorku jak i Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.