Impa Kasanganay, Ray Borg i inni w karcie walk Eagle FC 46

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kolejni weterani UFC zawalczą na gali rosyjskiej organizacji.

Wczoraj władze organizacji Eagle FC poinformowały o kolejnych starciach, które będą częścią eventu oznaczonego numerem 46.

W limicie dywizji koguciej Ray Borg (15-5, 7-5 w UFC) podejmie Ricky’ego Bandejasa (15-6), w kategorii półśredniej Impa Kasanganay (9-2, 2-2 w UFC) zawalczy z Raimondem Magomedalievem (9-1) a w ciężkiej Anthony Hamilton (18-10, 3-7 w UFC) zmierzy się z Rizvanem Kunievem (11-2-1).

The Tazmexican Devil zadebiutował w organizacji w styczniu, na gali Eagle FC 44 Borg pokonał Cody’ego Gibsona. Bandejas w zeszłym roku walczył trzy razy występując na galach Combate, zanotował dwa zwycięstwa i jedną porażkę.

Kasanganay w UFC stoczył cztery walki, w oktagonie pokonał Makiego Pitolo i Sashę Palatnikova a musiał uznać wyższość Joaquina Buckleya oraz Carlstona Harrisa. Magomedaliev powróci do rywalizacji po najważniejszej wygranej w karierze, w styczniu Rosjanin przed czasem odprawił Anthony’ego Njokuaniego.

Hamilton w ciągu ostatnich dwóch lat stoczył tylko jedną walkę, na gali EFC 40 został znokautowany przez Vladimira Dayneko. Kuniev jest na fali dziewięciu kolejnych zwycięstw, ostatnie odniósł na wrześniowym evencie Contender Dana White’a.

Gala Eagle FC 46 odbędzie się 11 marca, w walce wieczoru Kevin Lee zmierzy się z Diego Sanchezem w limicie 165 funtów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *