Gwiazda WWE Ryan Allen „Ryback” Reeves rozmawia z Bellatorem

allin1platform.com
allin1platform.com

Po Brocku Lesnarze i CM Punku  UFC być może nadchodzi pora na kolejną gwiazdę WWE, która zawita do MMA, ale tym razem do Bellatora.

Ryan Allen Reeves znany jako „Ryback”jest w trakcie negocjacji z Bellatorem na temat rozpoczęcia kariery w MMA. Na twitterowym profilu RBR Into The Octagon pojawił się wpis mówiący o tym, że Ryback jest zainteresowany spróbowaniem swoich sił w organizacji Bellator.

Mierzący 190,5 cm wzrostu i ważący 132 kg Reeves występuje w WWE od 2004 roku, ale jeśli chodzi o MMA, to nie przechodził treningów ani w stójce, ani w parterze. Być może jeśli Ryback dogada się z Bellatorem, to będziemy świadkami podobnej sytuacji jaka była w przypadku CM Punka, który miał czas na przygotowanie się do walk w MMA.

Nie ma jeszcze żadnych informacji od Bellatora na temat podpisania kontraktu, czy nawet negocjacjach z Rybackiem, jednak należy wspomnieć, że nie byłby on pierwszą gwiazdą amerykańskich zapasów w tej organizacji. Pierwszą taką osobą był zawodnik TNA Bobby Lashley (14-2), który całkiem nieźle radzi sobie w MMA. Pozyskanie nowego zawodnika do wagi ciężkiej wniosłoby z pewnością nieco świeżości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *