Tito Ortiz odmawia walki z Chaelem Sonnenem w listopadzie: To ja tutaj decyduję, nie on

Dave Mandel/Sherdog.com
Dave Mandel/Sherdog.com

Wydaje się, że plany Chaela Sonnena na szybki debiut w Bellatorze w walce z Tito Ortizem będą musiały trochę poczekać.

Po ogłoszeniu podpisania kontraktu między Chaelem Sonnenem i Bellatorem, „The American Gangster” obiecał, że zniszczy każdego kto będzie chciał zmierzyć się z nim w listopadzie w tym także Tito Ortiza, którego wyzwał do walki. Niestety pechowo dla Sonnena, „The Huntington Beach Bad Boy” nie chce walczyć z nim w listopadzie o czym rozmawiał w programie Submission Radio.

„Chael wyzwał mnie do walki w listopadzie? To ja jestem tym, który wybiera walki, nie on! Będziemy walczyć w styczniu, a nie w listopadzie. Dam mu trochę czasu, aby przyzwyczaił się do swojej wagi bez sterydów i aby mógł przez ten czas trenować. Walka 17 listopada nie odbędzie się. To ja decyduje o walkach, a nie on. On umie dobrze gadać i robić te swoje rzeczy, ale nie tutaj, to jest moja dywizja. Tito Ortiz wybierze walkę.”

Ostatni raz Tito Ortiz walczył ponad rok temu na gali Bellator 142 podczas której przegrał walkę z Liamem McGeary o pas wagi półciężkiej, ale mimo tego nie miał tak długiej przerwy jak Chael Sonnen, który ostatnią walkę stoczył z Rashadem Evansem na UFC 167 w listopadzie 2013 roku przegrywając ją przez TKO.

Tak, czy inaczej debiut Chaela Sonnena w Bellatorze zaplanowany jest na listopad, ale kto będzie jego rywalem, tego jeszcze nie wiemy i prawdopodobnie nie będzie to Tito Ortiz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *