Gokhan Saki zapowiada, że w przyszłym roku będzie walczył o tytuł UFC

celebritypictures.wiki

Gokhan Saki w zeszłym miesiącu podpisał kontrakt z UFC i zamieni na dobre ring na Oktagon. Saki ma już określony plan jakim jest zdobycie tytułu mistrzowskiego w przyszłym roku.

Gokhan Saki to legenda kickboxingu i były mistrz wagi półciężkiej organizacji GLORY. Gokhan został pozbawiony tytułu za brak aktywności w organizacji, ale teraz rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu jakim będą walki dla UFC, największej organizacji MMA na świecie.

Będąc gościem w programie The MMA Hour, Saki powiedział, że na ma dla niego znaczenia z kim zmierzy się w UFC i nie czuje zagrożenia ze strony jakiegokolwiek zawodnika.

— Zmierzę się z każdym, z największym, najmniejszym, najcięższym, czy w tej samej wadze. Dla mnie nie ma znaczenia z kim zawalczę. Interesuje mnie tylko to, co ja robię. Nie obchodzą mnie inni zawodnicy. Prędzej czy później i tak zamierzam się k**a znokautować, więc kolejności nie ma dla mnie znaczenia.

Saki opowiedział również o pewności co do swoich umiejętności dzięki którym zostanie mistrzem UFC. Wierzy on w to, że w 2018 roku zdobędzie tytuł mistrza.

— Wiem, co mogę zrobić Wiem, że jeśli czegoś chcę, będę bardzo mocno pracował, by to osiągnąć i zrobię to. Myślę, że przyszłym roku będę walczył o tytuł. Jestem gotowy.

One thought on “Gokhan Saki zapowiada, że w przyszłym roku będzie walczył o tytuł UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *