Tony Ferguson gratuluje Conorowi McGregorowi, ale prosi by nie zapominać o walce o pas

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czołowy pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC Tony Ferguson pogratulował Conorowi McGregorowi jego super walki z Floydem Mayweatherem.

Conor McGregor jest aktualnie panującym mistrzem wagi lekkiej UFC, ale swoją kolejną walkę stoczy nie w Oktagonie a w ringu w pojedynku bokserskim z Floydem Mayweatherem. W związku z tym pojedynkiem, Tony Ferguson pogratulował Irlandczykowi tej walki.

— Muszę pogratulować McGregorowi, to będzie ku***sko dużo kasy dla nich. To będzie dużo je***ej sałaty, ale nie zapominaj o klatce UFC, ponieważ posiadasz mój pas. Ja jestem tutaj. Zawalczmy o tymczasowy tytuł podczas gdy Conor będzie robił inne swoje rzeczy. Zróbmy żeby coś się działo. Tytuł tymczasowy jest nieobsadzony. To musi być w moich rękach. Mam za sobą serię dziewięciu zwycięstw i dziesiąte brzmi lepiej, więc ruszmy z tym.

Ferguson nie chce siedzieć bezczynnie i w czasie kiedy McGregor będzie toczył walkę bokserską on chciałby zawalczyć o tymczasowy pas. Problem w tym, że kandydat Tony’ego na tę walkę jakim jest Nate Diaz nie chce się z nim zmierzyć.

— Chcę tej walki o tymczasowy pas. Oferowali pojedynek Nate’owi Diazowi, ale nie wiem jaki on ma problem. Nie jestem pewien, czy on jeszcze kiedykolwiek zawalczy. Nie wydaje mi się, by on lub Nick Diaz mieli zamiar wrócić, ponieważ oni są zajęci swoimi sprawami. Oni chcą po prostu zachować swoje dziedzictwo bez dokładania porażek do swoich rekordów. Mają ich sporo, a przynajmniej Nate. Ja mam rekord 23-3, dziewięć wygranych z rzędu i moje umiejętności są znacznie, znacznie lepsze. Tej dywizji jest potrzebny prawdziwy mistrz i ja jestem tym gościem.

4 thoughts on “Tony Ferguson gratuluje Conorowi McGregorowi, ale prosi by nie zapominać o walce o pas

  1. Tyle już dziwnych i nieracjonalnych rzeczy się działo w ufc że nie był bym zaskoczony jakby olali Fergusona i interim belt. A pod koniec roku to właśnie Diaz dostał by walkę o pas. Taka luźna myśl , ale mało to było takich absurdów ostatnio?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *