Germaine de Randamie vs. Irene Aldana oraz Al Iaquinta vs. Bobby Green na UFC 268

Kolejne pojedynki w karcie listopadowej gali.

Podczas wczorajszej transmisji gali UFC on ESPN 30, organizacja podała także inne zestawienia, które będą częścią gali oznaczonej numerem 268. W kategorii koguciej kobiet Germaine de Randamie (10-4, 7-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) podejmie Irene Aldanę (13-6, 6-4 w UFC, #4 w rankingu UFC) a limicie wagi lekkiej Bobby Green (27-12-1, 8-7-1 w UFC) zmierzy się z Alem Iaquintą (14-6-1, 9-5 w UFC).

De Randamie w grudniu 2019r. miała szansę zdobyć pas kategorii koguciej jednak starcie z Amandą Nunes przegrała decyzją sędziów. W październiku zeszłego roku Holenderka powróciła do zwycięstw pokonując Juliannę Penę.

Aldana ostatni raz walczyła w lipcu, na UFC 264 Meksykanka w I rundzie znokautowała Yanę Kunitskayę. Wcześniej 33-latka musiała uznać wyższość Holly Holm przegrywając z nią decyzją sędziów na dystansie 5 rund.

Green powróci do klatki po dwóch z rzędu porażkach, Amerykanin na punkty przegrał walki z Thiago Moisesem i Rafaelem Fizievem. Również Iaquinta ma za sobą dwie przegrane w rywalizacji z mocnymi oponentami, podopieczny Raya Longo zanotował porażki w walkach z Donaldem Cerrone i Danem Hookerem.

Gala UFC 268 odbędzie się 6 listopada w Nowym Jorku a najważniejszymi wydarzeniami eventu będą pojedynki o mistrzowskie tytuły w kategorii półśredniej i słomkowej kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *