Gegard Mousasi: styl Johnny’ego Eblena to nic nowego

Mistrz wagi średniej przed kolejną obroną pasa.

Na gali Bellator 282 Gegard Mousasi (49-7-2) będzie mógł po raz trzeci obronić mistrzostwo dywizji średniej podejmując Johnny’ego Eblena (11-0). 36-latek w żaden sposób nie obawia się pretendenta podnosząc, że jego styl jest identyczny jak dwóch wcześniejszych rywali.

Ostatni dwaj przeciwnicy byli podobnymi stylowo zapaśnikami, którzy chcą obalić, trzymać i uderzać. Trenuję pod takiego gościa od prawie roku. Tak, więc to nic nowego.

Nutę niepewności u Gegarda wprowadza fakt, że rywal ma na koncie o wiele mniej występów i na pewno jeszcze nie zaprezentował wszystkich umiejętności.

Jest wiele rzeczy, których u niego nie widzieliśmy. Nie widziałem go z pleców, nie widziałem go na dystansie pięciu rund. Kto wie? Zobaczymy.

Krążą pogłoski, że w przypadku wygranej Mousasi mógłby w kolejnej walce rywalizować z Yoelem Romero. Gegard jednak nie wybiega w przyszłość.

Nie wyglądam poza tę walkę. Tam jest Corey Anderson i nasz rosyjski przyjaciel, Vadim Nemkov. Jeśli Yoel Romero jest teraz średnim to chciałbym z nim walczyć, ale najpierw zobaczmy jak pójdzie ta walka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *