Francisco Rivera za kontuzjowanego Enrique Brionesa na UFC Fight Night 83, Gabriel Gonzaga vs. Ruslan Magomedov na UFC Fight Night 85

foxsports.com
foxsports.com

Nowe walki w kartach gal największej organizacji MMA na świecie.

Podczas gali UFC Fight Night 83 nie dojdzie do walki Enrique Brionesa (16-5-1, 1-1 w UFC) z Bradem Pickettem (24-11, 4-6 w UFC). Meksykanin doznał kontuzji i wycofał się z walki a jego miejsce zajął Francisco Rivera (11-5 1 NC, 4-4 1 NC w UFC, #15 w rankingu UFC).

Ciężkoręki Cisco znajduje się w trudnej sytuacji, ponieważ z czterech ostatnich walk wygrał tylko jedną – tę z Alexem Caceresem. W ostatnim pojedynku, na gali UFC 191 po brawlerskim początku został poddany przez Johna Linekera.

Jeszcze gorzej ma się Anglik, który przegrał trzy ostatnie boje. One Punch został wypunktowany przez Iana McCalla i Chico Camusa a później zaliczył ciężki nokaut w walce z Thomasem Almeidą.

Starcie w wadze ciężkiej wzbogaciło kartę walkę UFC Fight Night 85. Na chorwackiej gali Gabriel Gonzaga (17-10, 12-9 w UFC) podejmie Ruslana Magomdova (14-1, 3-0 w UFC).

Dla Rosjanina będzie to czwarta walka w UFC, do tej pory w klatce największej organizacji MMA na świecie Magomedov wypunktował Viktora Pestę, Josha Copelanda i Shawna Jordana.

W ostatniej walce Napao na punkty zwyciężył Konstantina Erokhina tym samym przerywając passę trzech kolejnych przegranych i ratując się przed zwolnieniem. Przed walką z Rosjaninem Gonzaga przegrał z Stipe Miociciem, Mattem Mitrione i Mirko Filipoviciem.

Gala UFC Fight Night 83 odbędzie się 27 lutego zaś „85” 10 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *