Fighters Arena 3 – we wrześniu, w klatce.

Organizator gali Fighters Arena 3, która odbędzie się 29 września w Łodzi informuje, iż areną zmagań zawodników MMA będzie hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) przy ulicy ks. Skorupki 21. Wielofunkcyjny obiekt w centrum miasta został wybrany ze względu na doskonałą infrastrukturę i bliższy kontakt widzów z wydarzeniami, jakie staną się udziałem trzeciej imprezy. Obiekt może pomieścić ok. 6 tysięcy widzów, co także w zupełności spełnia oczekiwania i zainteresowanie wydarzeniem.
Nie bez znaczenia jest też fakt dobrej współpracy organizatorów z zarządem hali. Pozwoli to sprostać oczekiwaniom fanów. Dodatkowo warto poinformować, iż pojedynki odbędą się w oktagonalnej klatce spełniającej wymogi bezpieczeństwa i zapewniającej zawodnikom doskonałe możliwości zaprezentowania swoich umiejętności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów MMA, warto zapowiedzieć, iż walki toczone będą na dystansie 3 rund po 5 minut , według przepisów wiodącej na świecie organizacji UFC. Jest to pierwsza taka impreza w Polsce nawiązująca regułami do tych obowiązujących na świecie i wyznaczającej trendy organizacji Ultimate Fighting Championship.

Mamy nadzieję, że kolejna impreza, która na trwałe wpisała się w historii polskich sportów walki dzięki arenie, przepisom i staraniom organizatorów kolejny raz odbędzie się na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Organizator gali

4 thoughts on “Fighters Arena 3 – we wrześniu, w klatce.

  1. przecie to MMAA jest na zasadach UFC,co oni już gadają,ale wiem jedno że ta organizacja daleko nie zajedzie,MMAA tak.Oni od początku mają klatkę,a FAŁ ze względu na MMAA zrobiło klatkę i 3 rundy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *