Fabricio Werdum vs Cain Velasquez 2 oficjalnie podczas UFC 207!

UFC 207

UFC oficjalnie potwierdziło pojedynek rewanżowy pomiędzy Fabricio Werdumem (21-6-1) oraz Cainem Velasquezem (14-2) .

Obaj zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się ze sobą podczas gali UFC 188 w pojedynku unfikacyjnym. Walkę wygrał w 3 rundzie Werdum przez poddanie i został mistrzem w kategorii ciężkiej.

Fabricio Werdum stracił pas mistrzowski już podczas pierwszej obrony, został znokautowany w 1 rundzie przez Stipe Miocica. W swojej ostatniej jak dotąd walce Werdum okazał się zdecydowanie lepszy od Travis Browne i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Cain Velazquez od czasu porażki z Werdumem zawalczył tylko raz, był to pojedynek podczas gali UFC 200 gdzie już w 1 rundzie rozprawił się w bezbronnym w tej walce Travisem Browne.

Gala UFC 207 odbędzie się w 30 grudnia w Las Vegas w hali T-Mobile Arena. W walce wieczoru o pas kategorii koguciej kobiet zmierzą się ze sobą, Amanda Nunes oraz powracająca po dłuższym czasie Ronda Rousey.

7 thoughts on “Fabricio Werdum vs Cain Velasquez 2 oficjalnie podczas UFC 207!

  1. Tez na to liczę 🙂 ja szanuje Werduma za super umiejętości. Typa nie lubie… zauważ ze Cain nigdy ale to nigdy nie ma durnych gadek typu on wygrał bo był na dopingu, mi sie walka o pas należy… nigdy sie nie użalał i nie miał postawy roszczeniowej…. Pozdro Cain 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *