Eddie Alvarez – Istnieje bardzo realna szansa na to, że McGregor może go znokautować Mayweathera

fot. ufc.com

Eddie Alvarez, ostatni rywal Conora McGregora staje za nim i twierdzi, że ma całkiem spore szanse na wygranie pojedynku bokserskiego z Floydem Mayweatherem.

Alvarez i McGregor zmierzyli się na gali UFC 205 w walce o tytuł wagi lekkiej w listopadzie ubiegłego roku. The Notorious wygrał ten pojedynek przez TKO w drugiej rundzie i odebrał Alvarezowi mistrzowski pas.

Teraz przed Conorem pierwszy zawodowy pojedynek bokserski, który stoczy 26 sierpnia z Floydem Maywearherem. Będąc gościem w programie Five Rounds w ESPN, Alvarez powiedział, że znakomicie się bawił oglądając serię konferencji promujących nadchodzącą walkę.

— Siedziałem sobie zajadając popcorn i naprawdę cieszyłem się tymi konferencjami. To najbardziej śmieszna rzecz jaką kiedykolwiek oglądałem, bardziej niż w filmach śmieszyło mnie jak ten gość był tak szalenie pewny siebie ubrany w tę kurtkę z norek — dla mnie to było bardzo zabawne. Chciałbym też czuć się tak jak on. Jako zawodnik, chciałbym tak umieć dzięki czemu mógłbym rozbawić ludzi. Nie potrafię tak jednak i to nie jest mój styl. Cieszę się, że on to zrobił. Potrzebujemy ludzi takich jak on.

Jeżeli natomiast chodzi o samą walkę i szansę McGregora, to Alvarez wierzy w to, że McGregor sprawić niespodziankę.

— W ciągu pierwszych czterech rund, jeśli nie wierzysz, że Conor może znokautować tego gościa, to jesteś idiotą i nie wiesz na czym polega walka. To może się wydarzyć. Jeżeli jednak tego nie zrobi w tym określonym czasie, to wówczas walka może być jednostronna. Techniczna strona boksu Mayweathera może być wystarczająca, aby  walka potoczyła się tak jak on będzie chciał. Jest jednak bardzo realna szansa na to, że Conor może go znokautować.

3 thoughts on “Eddie Alvarez – Istnieje bardzo realna szansa na to, że McGregor może go znokautować Mayweathera

  1. Prawdopodobieństwo jest zawsze. No ale kto oglądał kiedykolwiek Floyda ten wie, że trafić go czysto to nie proste zadanie. Przy defensywnej postawie Floyda nawet nie będzie miał okazji wyprowadzić kontry a to jego jedyna broń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *