Luke Rockhold vs. David Branch, Krzysztof Jotko vs. Uriah Hall i Kamaru Usman vs. Sergio Moraes na UFC Fight Night 116

Nowe pojedynki w karcie wrześniowej gali.

Podczas transmisji gali UFC on FOX 25 największa organizacja MMA na świecie podała kilka zestawień, które będą częścią gali UFC Fight Night 116.

Po ponad roku nieaktywności datę kolejnego pojedynku poznał Luke Rockhold (15-3, 5-2 w UFC, #3 w rankingu UFC), który zawalczy z Davidem Branchem (21-3, 3-2 w UFC, #9 w rankingu UFC) w walce wieczoru.

Rockhold nie walczył od czerwca zeszłego roku kiedy podczas UFC 199 niespodziewanie stracił mistrzowski tytuł na rzecz Michaela Bispinga. Wcześniej reprezentant AKA wygrał pięć pojedynków z rzędu. Branch w lutym powrócił do UFC a w marcu na UFC 211 stoczył walkę z Krzysztofem Jotko, Amerykanin pokonał Polaka przez decyzję sędziów.

Kolejnym zestawieniem w wadze średniej będzie pojedynek Krzysztofa Jotko (19-2, 6-2 w UFC, #10 w rankingu UFC) z Uriahem Hallem (12-8, 5-6 w UFC, #14 w rankingu UFC).

Ci dwaj zawodnicy mieli rywalizować ze sobą już podczas UFC Fight Night 69, ale ostatecznie do walki nie doszło. Do zaplanowanego pojedynku obaj zawodnicy przystępują po porażce, Polak ostatnio przegrał z Davidem Branchem a Hall został pokonany w trzech ostatnich bojach.

Do rozpiski wrześniowej gali trafiła także walka Kamaru Usmana (10-1, 5-0 w UFC, #12 w rankingu UFC) z Sergio Moraesem (12-2-1, 6-1-1 w UFC), która odbędzie się w limicie wagi półśredniej.

Gala UFC Fight Night 116 odbędzie się 16 września w Pittsburghu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *