Dos Santos vs Velasquez 2 na UFC 152

12 – listopada w 2011 odbyła się pierwsza gala UFC on Fox, a walką wieczoru była walka o pas wagi ciężkiej Velasquez – Dos Santos. Wobec tego starcia były duże oczekiwania, jednak walka zakończyła się już po minucie pierwszej rundy. Powracający po kontuzji Cain Velasquez został trafiony i szybko uległ Juniorowi Dos Santosowi, na rzecz którego stracił pas mistrzowski. Po pierwszej porażce w swojej karierze, Cain zmierzył się z Antonio Silvą, którego wręcz zmasakrował i tym samym wywalczył sobie pierwszeństwo w walce o pas. W międzyczasie Junior Dos Santos bez większych problemów rozprawił się z Frankiem Mirem. Ponowne starcie Velasqueza z Dos Santosem planowane jest na galę UFC 152, która odbędzie się 22 września w Kanadzie.

 

12 thoughts on “Dos Santos vs Velasquez 2 na UFC 152

  1. Super:):) Może Cainowi się uda… Moim zdaniem to jedeny po Alim, który może odebrać pas JDS. Choć nie powiem walka Caina z Werdumem czy Mirem też byłabya ciekawa i nie wiem czy taka nie powinna mieć miejsca przed spotkaniem CV z JDS.

  2. srali jest za wolny, nie ma teraz kondycji, nie wiem gdzie widzicie jego szanse 😉 z werdumem ”wygral” na punkty i to jakos nie specjalnie i dzieki tym zasadom … z jds nie bedzie tak milo, a nie ma co patrzec na walke z pol zdrowym lesnarem 😉

  3. Sądzę, że historia lubi się powtarzać i JDS ponownie będzie triumfował z Velesquezem. Co do Overeema to jak już nie raz pisałem nie widzę go z JDSem ani Velasquezem za wolny, za dziurawa garda, za szklanoszczęki i za słabe carido. Nie zmienia to postaci rzeczy, że cholernie chciałbym zobaczyć takie pojedynki!

  4. Ja uważam ,że jeżeli Cain wyjdzie do walki tak zmotywowany, tak głodny zwycięstwa , jak z Bigfotem , to ma ogromne szanse aby znów być numerem 1. A jeśli chodzi o Overeema to myślę że jest przereklamowany, jest na koksie są wyniki,ale jak będzie w jego organizmie dozwolona ilość prochów, to słabo go widzę.

  5. hmm,myślę ze Cain powinien dostać albo Werduma albo Mira na rozgrzewke a potem JDS,wiem że JDS raczej by wygrał za 2 razem,ale..nie nadziałby się na szybki lucky punch.Co do Reema to wiem że Cain nie miałby łatwo,ale wygrałby z nim bo ma lepszą kondycje i szczękę,której Reemowi brakuje.Reem powinien wpierw dostać zwycięzce Rothwell vs Browne,potem walka o pas,a Cain albo Werduma albo Mira,potem pas.

  6. Ja to samo napisałem na początku co k i bob… Ali powinien jeszcze z kimś powalczyć a Cain hmm z Werdumem albo Mirem ale poza CV jak pisze bob nie widze innego…:( Niech Jon Jones wejdzie do HW hehe to emocje będą:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *