Dominick Reyes oskarża Anthony’ego Smitha o unikanie walki. Smith odpowiada ciętą ripostą

flipboard.com

Dominick Reyes i Anthony Smith to dwaj perspektywiczni zawodnicy dywizji półciężkiej, którzy są bardzo blisko walki o pas. Obydwaj mieli sobie ostatnio trochę do powiedzenia w mediach społecznościowych.

Ponieważ Jon Jones ma zmierzyć się w rewanżu z Alexandrem Gustafssonem na gali UFC 232 w walce, której stawką ma być tytuł mistrza wagi półciężkiej, zawodnicy znajdujący się pod nimi w rankingu szukają okazji do tego, by zostać kolejnym pretendentem do tytułu. W związku z tym w poniedziałkowy wieczór Dominick Reyes wykonał pierwszy ruch i uderzył swoim wpisem na Twitterze w Anthony’ego Smitha, podając do wiadomości publicznej, że miał odrzucić walkę z nim na gali UFC 233.

„Hej Lwie Serce, powiedziano mi, że odrzuciłeś walkę ze mną o miano pretendenta #1 w styczniu na gali UFC 233, ponieważ boli cię ręka. Myślę więc, że masz dobre wymówki. Wylecz się, zróbmy to w lutym lub marcu, wybieraj! Przetestuję to „lwie serce”!”

Anthony Smith nie czekał długo z odpowiedzią na zarzuty ze strony Reyesa:

 „Hej, GŁUPKU: Lekcja numer JEDEN: Nie odrzucaj walki z Błachowiczem i Manuwą, a potem nie udawaj, że chcesz walczyć ze mną. To sprawia, że wyglądasz zarówno na bojącego się i spragnionego.”

Smith kontynuował dając Reyesowi drugą lekcję, która rozpoczęła się od wyjaśnienia, dlaczego Reyes nie znajduje się na jego liście potencjalnych przeciwników:

„Lekcja numer DWA: Twoje nazwisko to nie Jones czy Gus, ostatnio sprawdziłem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *