Cub Swanson dementuje informacje o walce rewanżowej z Jose Aldo na UFC 233, ale jest chętny na pojedynek na innej gali

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wygląda na to, że Cub Swanson nie będzie walczył z Jose Aldo na gali UFC 233, która odbędzie się 26 stycznia w Anaheim, ale jest chętny stoczyć ją na innej gali.

Walka Aldo vs Swanson 2 została ogłoszona dwa dni temu przez brazylijski serwis Combate. Z raportu wynika, że walka miała się odbyć na gali UFC 233, która odbędzie się 26 stycznia w Honda Center w Anaheim w Kalifornii. Tymczasem Cub Swanson zdementował te doniesienia pisząc na swoim Twitterze, że nie wystąpi na tej gali, ale chętnie stoczy ją w lutym na gali UFC on ESPN 1, która odbędzie się 17 lutego w Phoenix w Arizonie.

„Podoba mi się pomysł na tę walkę, ale niestety ktoś się pospieszył z jej ogłoszeniem. Nie zawalczę na UFC 233, ale jestem gotów zrobić to 17 lutego na ESPN 1.”

Swanson i Aldo zmierzyli się w czerwcu 2009 roku jeszcze pod szyldem World Extreme Cagefighting (WEC). Aldo wygrał walkę w zaledwie osiem sekund nokautując Swansona latającym kolanem i uderzeniami w parterze. Wiele osób chciałoby zobaczyć pojedynek rewanżowy między tymi dwoma zawodnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.