Dominick Cruz chce zobaczyć jak pójdzie walka między Codym Garbrandtem i T.J’em Dillashaw

mmajunkie.com

Były mistrz wagi koguciej Dominick Cruz wie, że walka między T.J’em Dillashaw i Codym Garbrandtem będzie nieunikniona, ale on chce zobaczyć tę walkę.

W ostatnim odcinku Joe Rogan Experience, Dominick Cruz dyskutował na temat kolejnej walki między aktualnym mistrzem Cody Garbrandtem oraz zajmującym #2 miejsce w rankingu byłym mistrzem T.J’em Dillashaw. Walka ta zaplanowana jest na finał The Ultimate Fighter 25.

— Chciałbym zobaczyć jak Garbrandt sobie poradzi. Zobaczymy, czy potrafi zachować serię zwycięstw. Zobaczmy, czy będzie w stanie zatrzymać tytuł w walce z gościem z którym ja już walczyłem. Zobaczmy wreszcie, czy T.J. będzie w stanie wykorzystać tę szansę.

— To jest walka co do której nie mam nic przeciwko i chętnie zobaczę jak poradzą sobie ci dwaj gentelmani. Ja walczyłem już z nimi dwoma i wiem czego potrzeba, by być najlepszym przez bardzo długi czas, a nie tylko przez jedną walkę. Nie jestem pewien, czy oni są gotowi na wszystko. Jestem jednak tutaj i chciałbym ponownie wyzwać ich do walki.

Cruz zdaje sobie sprawę, że nie jest jedynym chętnym do walki z tymi dwoma zawodnikami.

— Jeśli stoczę jedną walkę w tym roku, w porządku. Wrócić i wygrać z powrotem mój tytuł, w porządku. Potem obrona pasa przez kolejne trzy lata, w porządku. Ci goście będą walczyć ze sobą i będzie zwycięzca, a ludzie chcą zobaczyć moją walkę z nimi. Mocno w to wierzę.

— Oni chcą walczyć ze mną, mówię wam. Obaj tego chcą, więc po co ten pośpiech skoro mogę być w idealnym zdrowiu i dać dobre show?

One thought on “Dominick Cruz chce zobaczyć jak pójdzie walka między Codym Garbrandtem i T.J’em Dillashaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *