Alexander Gustafsson vs. Glover Teixeira planowane na gali w Sztokholmie w maju

Jeff Bottari & Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Niedawno Alexander Gustafsson zapowiadał swój powrót do Oktagonu i doczeka się go w maju, a jego rywalem ma być prawdopodobnie Glover Teixeira.

Informację o planowanym pojedynku podał serwis MMAFighting.com, który otrzymał ją z bliskiego źródła. Walka ta miałaby się odbyć 28 maja w stolicy Szwecji Sztokholmie na gali UFC Fight Night. Numer gali oraz sama walka nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Alexander Gustafsson (17-4, #2 w rankingu wagi półciężkiej UFC) ostatni raz walczył w Sztokholmie w styczniu 2015 roku na gali UFC on FOX 14 i przegrał wówczas z Anthonym Johnsonem przez TKO w pierwszej rundzie. Kolejna walka również nie była szczęśliwa dla Szweda, ponieważ na gali UFC 192 przegrał z Danielem Cormierem przez niejednogłośną decyzję. W ostatniej walce we wrześniu zeszłego roku „The Mauler” wygrał pojedynek z Janem Błachowiczem pokonując go jednogłośnie na punkty na gali UFC Fight Night 93.

Glover Teixeira (26-5, #3 w rankingu wagi półciężkiej UFC) jest świeżo po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję z Jaredem Cannonierem na gali UFC 208. Był to udany powrót po porażce przez KO w pierwszej rundzie z Anthonym Johnsonem na UFC 202, która przerwała serię trzech zwycięstw z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *