Demetrious Johnson przeszedł pomyślnie operację ramienia, ale data jego powrotu do rywalizacji nie jest znana

Christian Petersen/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Chociaż coraz więcej mówi się o walce między mistrzem wagi muszej UFC Demetriousem Johnsonem a mistrzem wagi koguciej T.J’em Dillashaw, to na tę walkę będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Wczoraj „Mighty Mouse” przeszedł pomyślnie operację lewego ramienia. W chwili obecnej nie jest jasne, jak długo potrwa powrót do pełni sił i kiedy będzie mógł wrócić do rywalizacji. Johnson powiedział, że zmagał się z bolesną kontuzją od grudnia.

„Zaraz zamierzam zająć się swoim ramieniem i doprowadzić je do porządku. Walczę z bólem od grudnia. Po dziewięciu rundach treningu grapplerskiego, następnego dnia obydwa moje ramiona wybuchały stanem zapalnym, więc zdecydowałem się o to zadbać.”

31-letni Johnson (27-2-1) ma za sobą kolejny udany rok, który zakończył jako niepokonany wygrywając dwie walki bijąc rekord w największej liczbie obronionych tytułów mistrzowskich w historii UFC. Został również wyróżniony za najlepsze poddanie roku za dźwignię na staw łokciowy w walce z Ray’em Borgiem w październiku.

Co do walki Demetriousa Johnsona z T.J’em Dillashaw, to prezydent UFC Dana White zapowiedział, że będzie to ich kolejny pojedynek, jednak umowa na tę walkę nie została jeszcze sfinalizowana. Źródła mówią, że jeśli walka zostanie ogłoszona oficjalnie, to i tak nie powinniśmy spodziewać się jej co najmniej do kwietnia.

Surgery was success thanks for all the well wishes !!😊👍🏾👊🏾

Post udostępniony przez Demetrious Johnson (@mightymouse125)

2 thoughts on “Demetrious Johnson przeszedł pomyślnie operację ramienia, ale data jego powrotu do rywalizacji nie jest znana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.