Bryan Caraway vs. Cody Stamann dodane do rozpiski UFC 222 w Las Vegas

Dennis Wierzbicki-USA TODAY Sports

Bardzo interesujące starcie w wadze koguciej, dodane do gali w Las Vegas.

Podczas gali UFC 222, która odbędzie się 3 marca w Las Vegas, będziemy świadkami pojedynku pomiędzy Bryanem Carawayem oraz Codym Stamannem. O walce poinformował Las Vegas Review-Journal.

Bryan Caraway (21-7) powraca do Oktagonu po zwycięstwie nad Aljamainem Sterlingiem, którego pokonał przez niejednogłośną decyzję sędziów. Aktualnie znajduje się w passie dwóch zwycięstw z rzędu. Przed walką ze Sterlingiem, mierzył się z Eddiem Winelandem, pokonując go przez jednogłośną decyzję. Jego rekord w organizacji UFC, to 6 zwycięstw oraz 2 porażki. W przeszłości występował m.in. w organizacji Strikeforce oraz WEC. Aktualnie zajmuje 7 miejsce w rankingu kategorii koguciej.

Cody Stamann (16-1) stoczył w amerykańskiej organizacji dwa pojedynki, wygrywając je przez decyzje sędziów. W ostatnim pojedynku pokonał Toma Duquesnoya przez niejednogłośną decyzję sędziów. Zawodnik z Michigan może pochwalić się świetną serią, podczas której wygrał dziewięć pojedynków z rzędu. Przed dołączeniem do UFC, występował w lokalnej organizacji Knockout Promotions, która organizuje swoje gali w Grand Rapids w Michigan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.