Dave Bautista otrzymuje pomoc od Nicka Diaza i Cesara Gracie

Dave Bautista – znany pod pseudonimem w pro wrestlingu jako „Batista” – opowiada o powrocie po kontuzji oraz o dołączeniu do akademii Cesara Gracie

Dave ma za sobą jedną walkę w formule MMA, która miała miejsce na CES MMA: Bautista vs Lucero w październiku 2012 roku. Dave pokonał wówczas przez TKO w pierwszej rundzie Vince Lucero, którego rekord to 22-24-1. Batista wraca do akcji już w ten weekend na gali Royal Rumble, ale poza samym wrestlingiem widzimy, że Dave trenuje także BJJ w akademii Cesara Gracie, do której zaprosił go Nick Diaz. Oprócz samego BJJ Bautista trenował też z zawodnikami Muay Thai oraz zapasów.

4 thoughts on “Dave Bautista otrzymuje pomoc od Nicka Diaza i Cesara Gracie

  1. Poczytałem na szybko kilka newsów z Lashley’em z ostatnich 2 miesięcy i wyczytałem, że w chwili obecnej startuje w wrestlingu. Według tej strony, Bobby ma walczyć 8 lutego na U8P Wrestling “Return To Glory Days” z Big Daddy V.

    Jego występ na gali WSOF w listopadzie nie doszedł do skutku.

  2. z tym gosciem byla kiedys niezla akcja, tzn. jego mloda corka spotykala sie z jakims pornogwiazdorem, ktory nakrecil filmik jak ja obraca i wrzucil na neta. Ogolnie miazga, widzialem i dziwie sie, ze nie zastrzelil tego goscia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *