Anthony Pettis określił dokładną datę powrotu do Oktagonu

„Showtime” już ustalił dokładną datę swojego powrotu do walk w UFC. Teraz wszystko czego potrzebuje, to wybór rywala.

Mistrz UFC w kategorii lekkiej, Anthony Pettis przeszedł operację więzadła krzyżowego w lewym kolanie po kontuzji, która wstrzymała go od walk aż do lipca tego roku. Właśnie 5 lipca mamy zobaczyć powrót mistrza do Oktagonu. To ważna data ponieważ dzień wcześniej tj. 4 lipca wypada Dzień Niepodległości w Stanach Zjednoczonych. Pettis będzie miał więc świetną okazję do podwójnego świętowania. Nie wiadomo jeszcze kto będzie jego przeciwnikiem, ale być może w ten weekend padnie jakieś nazwisko.

Po tym jak nie doszło do walki między Pettisem a Joshem Thomsonem z powodu kontuzji, Thomson został zestawiony z Bensonem Hendersonem na nadchodzącej gali UFC on FOX 10.

T.J. Grant,  miał być pierwszym zawodnikiem z którym Pettis miał bronić pasa mistrzowskiego, ale z powodu problemów zdrowotnych zastąpił go Thomson. Teraz kiedy Pettis wróci do akcji, Grant być może będzie musiał poczekać na walkę z nim. Bardziej prawdopodobnym przeciwnikiem mistrza może być zwycięzca walki Thomson vs Henderson.

4 thoughts on “Anthony Pettis określił dokładną datę powrotu do Oktagonu

  1. Jako wielki fan talentu Antka Pettis’a zycze mu przejscia Aldo do lekkiej , oklepania go , zaliczenia paru obron i wyczyszczenia nizszej dywizji . Swoja droga panowie powinni sie zamienic kategoriami . Jeden zbija od chooja ,drugi prawie nic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *