M-1 Challenge 46: Grabowski vs. Tybura

Świat obiegła już wcześniej plotka, że włodarze M-1 chcą zestawić Mistrza wagi ciężkiej i tryumfatora Grand Prix.

Teraz zostało to ogłoszone. Dwóch na chwilę obecną najlepszych zawodników najcięższej kategorii w Polsce. Stoczy walkę .  Z punktu widzenia fana walka przepiękna o miano nr 1 w naszej dywizji ciężkiej oraz o absolutnego mistrza M-1.

Niesie to za sobą jednak konsekwencje, kto by nie wygrał tej walki zostaje w M-1 na kolejne walki, a przegrany póki co musi odstawić sen o UFC na dalszy plan.  Po raz kolejny federacja  Vadima Finkelsteina krzyżuje plany przejścia do UFC.

10 thoughts on “M-1 Challenge 46: Grabowski vs. Tybura

  1. Jak to jeszcze 1 walke? To jest niepoważne, że Damian nie wyda oświadczenia dla fanów gdzie jasno powie ile walk przed nim w M1 w zaleznosci od sytuacji. Moze potem sie okaze ze jeszcze 1 musi?

    war #DamianGrabowski, odwagi i powodzenia Tybura 🙂 pieknej walki zycze

  2. Zawsze przyjemnie przeczytać że dwóch Polaków walczy za granicą o tytuł mistrza. Stawiam że Grabarz pochowa Tybure tylko jak poprawi cardio. Pamiętam jak był gwałcony przez Stava Economu, a pózniej niesłusznie dostał wygraną od zestresowanych albo przekupionych sędziów. Tybura jest szybszy, ostatnio poskładał Kostie Gluhova i spokojnie może wygrać z wolnym i ciężkim Grabowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *