Daniel Cormier o relacjach z fanami MMA: „Jeśli chcecie, żebym był tym złym gościem, to będę nim”

akathailand.com

Mistrz wagi półciężkiej UFC Daniel Cormier podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi nierzadko gorzkich relacji między nim, a fanami MMA.

Nie da się ukryć, że Cormier oprócz dużej rzeszy swoich fanów posiada także całkiem liczną grupę osób, które nie są mu przychylne i poddają go ciągłej krytyce. Wiele razy było tak, że podczas jego walk było słychać gwizdy i buczenie. Być może teraz sytuacja nieco się poprawiła zwłaszcza, że „DC” stanie wkrótce przed ogromnym wyzwaniem jakim będzie pojedynek z mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem.

Według Cormiera, przez cały ten czas trwania kariery nigdy nie zmienił swojego podejścia do fanów.

„Nie wiem, co zrobiłem. Tak naprawdę nic nie zrobiłem. Robiłem dokładnie to samo. To ludzie decydują, kiedy cię lubią, a kiedy nie.

Kiedy pierwszy raz mnie wygwizdali w walce z Jonem Jonesem, po prostu grałem rolę złego faceta. Mówiłem wszystkie te rzeczy za które mnie znienawidzili. Znienawidzili mnie za to, że żartowałem z Jonesa za jego nałogi? Powiem o każdym z tych nałogów i wymienię je wszystkie.

Zanim tak było, nie sądzę, że buczeli na mnie właśnie za to. Dobra, będziesz mnie za to wygwizdywał? Nie podoba ci się to? Wyczułem, co ludzie lubią i czego nie lubią. Rzeczy, za które otrzymałem najwięcej hejtu, to wpisy na Twitterze, kiedy zacząłem mówić o tym publicznie. Jeśli chcesz, żebym był waszym złym gościem, będę tym złym. Po prostu to oceniam.”

Daniel Cormier jest aktualnie trenerem w TUF 27 razem ze Stipe Miocicem z którym zmierzy się na gali UFC 226 i między tymi dwoma zawodnikami są bardzo dobre relacje i obydwaj darzą się szacunkiem.

„Jeśli to nie jest prawdziwe, ludzie mogą to przejrzeć. Jeśli zacznę mówić, że nienawidzę Stipe Miocica, po udaniu się do Cleveland i zrobieniu ze Stipe Miocicem programu, przebywaniu z nim i zaprzyjaźnieniu się z nim, nagle go nienawidzę, ludzie powiedzą, że to nie ma sensu.

To może zniechęcić ludzi do oglądania walki, powiedzą wtedy, „to jest tak fałszywe, że nie mogę tego ogarnąć.” Chcę pokazać to, kim naprawdę jestem i jakie są nasze relacje ze Stipe.”

Daniel Cormier stanie do pojedynku o pas wagi ciężkiej z mistrzem Stipe Miocicem na gali UFC 226, która odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *