Dana White o tym, czy UFC wyciągnie konsekwencje wobec Conora McGregora

Getty Images

Prezydent organizacji UFC Dana White omówił kwestię dotyczącą wyciągnięcia konsekwencji od byłego mistrza Conora McGregora za atak na autobus z zawodnikami przed galą UFC 223 na Brooklynie.

Sprawa ewentualnego ukarania McGregora przez organizację była jednym z dwóch tematów rozmowy Dana White’a z serwisem TMZ Sports. Komentator UFC Joe Rogan, już przedstawił swoje zdanie na ten temat twierdząc, że Conor McGregor jest traktowany na specjalnych zasadach i to jest bardzo złe. Podczas gdy on może unikać kar, inni zawodnicy są lub byliby z miejsca zwolnieni lub zawieszeni i to za znacznie mniejsze naruszenia.

Dana White nie narzucił jeszcze kary na Irlandczyka ani zaraz po incydencie na Brooklynie, ani teraz gdy od tego zdarzenia minęło już trochę czasu i na razie nie zanosi się na to, by miałoby się coś zmienić w tej kwestii.

„Zobaczymy [śmiech].

Cóż, najpierw musi zostać ukarany przez prawo. Zobaczmy, co wydarzy się w Nowym Jorku. On musi na początku przejść przez to.”

White wspomniał także, że jeżeli doszłoby do walki o tytuł z Khabibem Nurmagomedovem, to ten pojedynek nie odbędzie się w kraju mistrza czyli w Rosji.

„Jeśli robisz tak wielką walkę jak ta, musisz ją zrobić w Vegas. Khabib w pewnym momencie zawalczy w Rosji, ale to nie będzie ta walka. To byłoby zbyt duże widowisko. Musisz to zrobić w Vegas.”

Conor McGregor stoi obecnie w obliczu wielu zarzutów i ponownie będzie musiał stawić się przed sądem w czerwcu. Jak sądzicie, McGregor zostanie ukarany przez sąd oraz UFC, czy po raz kolejny wywinie się przed konsekwencjami?

One thought on “Dana White o tym, czy UFC wyciągnie konsekwencje wobec Conora McGregora

  1. Wiadomo ze nic synowi nie zrobi, dopóki ten będzie znosił złote jajka to jest nietykalny i to jest przykre. Inny zawodnik już by się pożegnał dożywotnio ale nie rudy lis. Jak zacznie przegrywać i ludzie znudzą się jego głupotami wtedy pewnie wróci do szeregu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *