Derrick Lewis nie ma nic przeciwko, gdyby Brock Lesnar dostał walkę o pas

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kolejne plotki o potencjalnym powrocie do UFC Brocka Lesnara i walka o pas wagi ciężkiej wywołują spore emocje, ale nie u Derricka Lewisa.

Prezydent UFC Dana White stwierdził, że jest szansa na to, że ​​były mistrz Brock Lesnar dostałby natychmiast walkę ze zwycięzcą pojedynku Stipe Miocic vs Daniel Cormier, który odbędzie się 7 lipca na gali UFC 226.

Tymczasem Derrick Lewis, który zmierzy się na tej samej gali z byłym pretendentem do tytułu Francisem Ngannou nie jest wcale pod wrażeniem tych rewelacji. W rozmowie z MMAJunkie, Lewis wyjaśnił, że gdyby Lesnar otrzymał natychmiastową walkę o tytuł, to nie przeszkadzałoby mu to w najmniejszym stopniu.

„Nie dbam o jakiś cholerny tytuł. Mówią o tym, że Brock Lesnar wchodzi i walczy ze zwycięzcą pojedynku „DC” i Stipe. Nie wkurza mnie to, ponieważ i tak nie walczę o pas. Jestem tutaj po to, aby walczyć o pieniądze.

Wiem, jak mogę wygrać czeki bonusowe. Staram się sprawić, że będzie to wyrównana walka, a potem spróbuję doprowadzić ją do końca. W tej walce z Francisem wiem, że będę musiał wyjść dobrze przygotowany i zrobić wszystko, co muszę, aby ją wygrać.”

Jeżeli Derrick Lewis wygra pojedynek z Francisem Ngannou, to bez wątpienia będzie kandydatem do walki o pas wagi ciężkiej.

3 thoughts on “Derrick Lewis nie ma nic przeciwko, gdyby Brock Lesnar dostał walkę o pas

  1. Przynajmniej szczery chłopak,zawodnikowi można to wybaczyć. Ale jeśli rzeczywiście zestawią Buraka Lesnara o pas to niech jeszcze wykupią WWE (jeśli ich stać) jak Strikeforca i innych . UFC zeszło na psy !

  2. no to co gada Lewis to tylko oddaje status pasa mistrzowskiego. Moze w HW tak zle jeszcze nie jest, ale w innych kategoriach (zwlszcza przez McConoR’a) pas straicl na znaczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *