Dana White przyznaje, że Cris Cyborg Justino nie była dobrze traktowana przez organizację

Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty Images

Prezydent UFC Dana White przyznał, że zawodniczka wagi piórkowej Cris Cyborg Justino nie otrzymywała od organizacji takiego traktowania i wsparcia jaki powinna.

Cris Justino nareszcie dostała swoją szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa wagi piórkowej i 29 lipca stoczy pojedynek o tytuł z Tonyą Evinger na gali UFC 214. W rozmowie z MMAJunkie.com, Dana White powiedział, że w końcu dostanie to czego oczekiwała przechodząc do UFC.

— Przeszła trudną drogę tutaj w UFC. Nie była zachwycona tym, co było powiedziane i co było zrobione. Będąc szczery z tobą, Cyborg… przynajmniej to, co możemy zrobić, to zebrać się do kupy i dać ci walkę o pas.

White dodał też, dlaczego Tonya Evinger była dobrym wyborem na walkę zastępczą z Cris Justino zamiast Megan Anderson, która musiała wycofać się z powodów osobistych.

— Anderson ma jakieś osobiste problemy i nie mogła wziąć tej walki. Tonya Evinger jest dziewczyną, która jest w tym sporcie od długiego czasu. Ona jest twarda, zdeterminowana i to o czym myślę, to sprowadzenie do walki z Cyborg zawodniczki, która da z nią dobrą i wyrównaną walkę. Wierzę, że Tonya Evinger jest taką kobietą. Zobaczymy.

One thought on “Dana White przyznaje, że Cris Cyborg Justino nie była dobrze traktowana przez organizację

  1. Tak serio – jedna ma osobiste problemy. ale czas na wrzucanie selfies kazdego dnia ma – obsrala zbroje i tyle. Druga to za to 'znana szerokiej publicznosci’ zawodniczka pokazuje. jak cienka jest ta kat wagowa – malo kobiet mutantow. Tylko z tym freakiem Gabi Garcia bym mogl obejrzec Cyborg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *