UFC podpisało umowę partnerską z Performance Inspired, marką odżywek należącą do gwiazdy Hollywood Marka Wahlberga

W mijającym tygodniu w czwartek UFC podpisało umowę partnerską z firmą produkującą suplementy należącą do gwiazdy Hollywood Marka Wahlberga.

Marka Performance Inspired zgodnie z umową będzie oficjalnym dostawcą suplementów dla organizacji UFC.

— UFC ma najbardziej wszechstronny program antydopingowy w sporcie i w swoim nowym biurze otworzyliśmy instytut sportowy, dzięki któremu będziemy pomagać naszym zawodników w kwestiach treningowych, dietetycznych, suplementacji i regeneracji, co jest niezbędne w tym, co robimy — powiedział prezydent UFC Dana White w komunikacie prasowym. —  To dlatego nawiązaliśmy współpracę w Markiem Wahlbergiem.

— Powodem, dla którego odniósł olbrzymi sukces jest to, że robi to prawidłowo i nasi zawodnicy mają pewność, że produkty Performance Inspired są najwyższej jakości, składają się z naturalnych składników, które są bezpieczne w użyciu i pomogą zmaksymalizować własne wyniki.

Mark Wahlberg jest również jednym z 23 udziałowców UFC wśród których są inni znani celebryci, którzy otrzymali swoje mniejszościowe udziały po tym jak UFC zostało kupione przez agencję WME-IMG w lipcu 2016 roku.

— Inspirowanie ludzi do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia jest dla mnie osobistą nagrodą, a element charytatywny naszej działalności jest dodatkową zaletą — powiedział współtwórca Performance Inspired Mark Wahlberg.

— To jeden z powodów dla których stworzyliśmy Performance Inspired, ponieważ chodzi o dawanie i pomaganie sportowcom na każdym poziomie maksymalizując ich prawdziwy potencjał. Zawodnicy UFC potrzebują wsparcia w suplementacji i cieszymy się, że możemy wypełnić tę potrzebę.

3 thoughts on “UFC podpisało umowę partnerską z Performance Inspired, marką odżywek należącą do gwiazdy Hollywood Marka Wahlberga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *