Dana White nie wini sędziego.

Nie widzę problemu w tym zatrzymaniu. To jest po prostu niefortunne, kiedy walka zatrzymuje się kilka sekund przed, wiesz ? To jest jedna z tych rzeczy, ale nie usłyszycie ode mnie żadnych zarzutów w tym przypadku.

Dana White, jak sam mówi, jest pierwszą osobą, która krytykuje sędziów. Uważa, że nie muszą patrzeć na czas, i ile pozostało do końca, a najważniejsza jest ochrona zawodników.

Dla niezorientowanych chodzi o sytuację, gdy Carlos Condit w ostatnich sekundach zaczął obijać Rory’ego McDonalda, a sędzia zakończył pojedynek 7 sekund przed końcem trzeciej rundy.

3 thoughts on “Dana White nie wini sędziego.

  1. to było dobre zatrzymanie, sędzia nie jest od tego by patrzeć na zegarek tylko na to, jak walczą zawodnicy. Krzyknął do Rory’ego „protect yourself”, nie uzyskał żadnego odzewu więc zatrzymał walkę… czy raczej już jatkę.

  2. Ja również jestem przekonany, że to było właściwe zatrzymanie.

    Conditowi wystarczyłoby jeszcze 20sek, aby kolesia zabić, a tak mógłby przegrać walkę przez decyzję, bo trochę gorzej wypadł w pierwszych dwóch rundach… No bez jaj, przecież liczy się końcówka walki, kto jak jest obity i jak z kondycją. Wiem oczywiście, że jest więcej czynników, ale tak to właśnie widzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *