Dalsze plany Rashada Evansa

(mmamania.com)

Zaledwie wczoraj mogliśmy oglądać Rashada „Suga” Evansa w walce wieczoru na UFC on FOX 2, gdzie podejmował Phila Davisa. Podczas całej kampanii przed galą, Suga uparcie twierdził, że Davis nie jest gotowy na walkę z zawodnikiem jego klasy. Wygląda na to, że miał rację. Evans udowodnił, że nadal liczy się w kategorii półciężkiej, a teraz dostał szansę walki o pas, który należy do Jona Jonesa.

Przymiarki do walki o tytuł mistrzowski Suga robi od dwóch lat. W maju 2010 pokonał Quintona Jacksona i miał walczyć o odzyskanie pasa. Jednak doznał kontuzji podczas treningu i zmuszony był wycofać się z walki z ówczesnym mistrzem, Mauricio Rua. To otworzyło drogę jego klubowemu koledzie, Jonowi Jonesowi, który pokonał Shoguna i zdobył pas.

Historii konfliktu między panami chyba nie trzeba nikomu przypominać 😉

W każdym razie, Jones obronił pas jeszcze przed Lyoto Machidą, a w międzyczasie Evans pokonał Tito Ortiza i ostatnio Phila Davisa.

Teraz nareszcie ich drogi się zejdą i być może wreszcie rozwiążą swój konflikt po męsku w klatce. Ma się to stać 21 kwietnia na gali UFC 145.

10 thoughts on “Dalsze plany Rashada Evansa

  1. Rashad może go dojechać,ćwiczy z Tyrone Spongiem przecież stójke ( przynajmniej ćwiczył,nie wiem jaki team będzie miał do walki na kwiecień). CHodź w tej walce z wczoraj trochę gorzej niz zawsze wyglądałw boksie i to mnie martwi,a lubie jego boks. Np. z rampagem co pokazywał. Liczę na mega walkę.

  2. Bardziej mnie ciekawią dalsze plany Jona Jonesa. Czy jak pokona Rashada Evansa i Dana Hendersona, co jest bardzo możliwe, zdecyduje się na przejście do wagi ciężkiej UFC ? Czy też może cała zabawa rozpocznie się od nowa i dokopie swoim przeciwnikom jeszcze raz – w walkach rewanżowych ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *