Dana White o werdykcie walki Sonnen vs. Bisping

(bloodyelbow.com)

Walka Michael Bisping vs. Chael Sonnen, która odbyła się na UFC on FOX 2, dostarczyła lepszego widowiska, niż się spodziewano. Wiele osób uważało, że Sonnen jest za mocny i za dobry dla Brytyjczyka, a tymczasem ku ogólnemu zdziwieniu okazało się, że Bisping dzielnie dotrzymywał mu kroku.

Ogłoszono wynik jako jednogłośną decyzję dla Sonnena, natomiast okazuje się, że sędziowie jednak jednomyślni nie byli. Brad Odom i Otto Torriero dali rundę 1 i 3 Sonnenowi, a 2 Bispingowi. Sędzia Clay Goodman we wszystkich trzech rundach wskazał Bispinga.

Prezes UFC Dana White powiedział w wywiadzie, że również według niego wygrał Bisping:

„Też sobie sędziowałem na kartce tą walkę i wyszło mi, że Bisping wygrał dwie rundy. Już przed walką mówiłem, że Bisping nie jest underdogiem. Ma świetne zapasy, dobrą stójkę i świetne umiejętności parterowe.”

25 thoughts on “Dana White o werdykcie walki Sonnen vs. Bisping

 1. zenada jak czytam te brednie to az mi sie rzygac chce, przeciez sonen zdecydowanie wygral ten pojedynek byl lepszy pokazal lepsze zapasy co bylo kur…. widac golym okiem, walka w klinczu wyrownana a stujka dla sonena slepy by tylko dal wygraną anglikowi!

 2. sonnen to wygrał w stójce było remisowo może lekko bisping przeważał w stójce ale parter dla sonnena duzo razy obalał była próba poddania sonnen wygrał zasłużenie a i zwróciłem uwage na taki szczegół sonnen podczas ważenia przyszed z typem Dolce ten od kondycji co pudziana cwiczy sonnen wyglądał dobrze na wadze a może zabardzo scinał i niebył w dobrej formie? jak wy sądzicie psychofani ruska?

 3. Za to Maia juz chyba na dobre moze się pożegnac z marzeniami o pasie. Niech sie cieszy ze BIspinga przenieśli do Sonnena.
  Ogólnie gala mnie rozczarowała nawet bo Sonnen vs Bisping sie spodziewałem wiecej szaleństwa , Davis vs Suga to jeden z gorszych MAIN EVENTÓW w UFc

 4. Bisping powinien dostać tą walke. Sonnen oszust za nic ! A jeżeli ktoś mowi ze Sonnen jest za mocny dla Andersona to chyba nie wie co mowi. KOks robi swoje . bez koksu Silva zmiecie tego buraczka z powierzchni ziemi który z Bispingiem nie dawał rady.

 5. jak wy psychofani ruska możecie pisac tak w stójce nikt nikomu nic niezrobił w parteże sonnen zdecydowanie przeważał duzo obaleń rozcieńcie na bispingu próba poddania oby tylko teraz tego czarnucha z brazyli pozamiatał i finał

 6. slu: jak wy psychofani ruska możecie pisac tak w stójce nikt nikomu nic niezrobił w parteże sonnen zdecydowanie przeważał duzo obaleń rozcieńcie na bispingu próba poddania oby tylko teraz tego czarnucha z brazyli pozamiatał i finał

  Sonnen opowiał kiedyś że całymi dniami ogląda walki fedora i tak mu się podobaja, że nie może skończyć trzepać

 7. powiem tak, napewno decyzji nie było, moim zdaniem, niejednogłośnia lub remis, z korzyścią dla sonena, jednak to sonen 2 razy obalil, jednak to sonen miał dosiad, mimo iż nie wykorzystał, stójka dla bispinga, lae pamiętajcie sonen klepał też z góry troche bispinga, nawet miał plecy i cos do niego mówił widziałem, no zaskoczony jestem tm że bisping poradził sobie z dosiadem sonena.

 8. slu: jak wy psychofani ruska możecie pisac tak w stójce nikt nikomu nic niezrobił w parteże sonnen zdecydowanie przeważał duzo obaleń rozcieńcie na bispingu próba poddania oby tylko teraz tego czarnucha z brazyli pozamiatał i finał

  Chciałbyś zeby Sonnen pozamiatał Andersona 😀 Anderson zmiecie go z powierzchni ziemi!!!

 9. slu pierdolisz jak potłuczony. Zgoda co do tego, że Sonnen to wygrał, ale nikim nie zamiatał. Bisping kilka razy popieścił go w stójce, ładnie wybronił się od obaleń i sam tuż przed końcem wkleił jeden czy dwa łokcie z góry. 30-27 jest trochę przesadzone, ale parafrazując @iro fight metric stwierdza kto był zwycięzcą w tym pojedynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *