Czy Matt Mitrione zostanie cięższą wersją Dominicka Cruza?

(foto: parcbench.com)

Matt Mitrione (4-0) to zawodnik, którego większość fanów MMA poznała w domu The Ultimate Fighter sezonu 11. Podczas programu Mitrione nie pokazywał się od najlepszej strony, ale mimo to został nagrodzony kontraktem i walczy w UFC, w którym stoczył już 4 profesjonalne walki.

Mitrione, zwany także meatheadem, ostatnimi czasy zaskakuje rzesze fanów ponieważ z walki na walkę wygląda coraz lepiej. Matt wypowiedział się ostatnio, że chce być cięższą wersją Dominicka Cruza, który bardzo mu imponuje.

„W tej walce chciałem naśladować Dominicka Cruza. Chciałem być jego 120 kilogramowym odpowiednikiem. Uwielbiam sposób w jaki walczysz bracie, jesteś nieuchwytny, chciałem być taki sam. „

Cruz to pierwszy mistrz wagi koguciej UFC, którego nietypowy styl walki i poruszania się sprawia przeciwnikom wiele trudności.

„On jest nieuchwytny. Wykorzystuje fakt, że jest tak wysportowany żeby wszyscy musieli zmieniać plany podczas walki. Scotty Jorgensen to mocny koleś, a Dominick sprawił, że chłop wyglądał jak dziecko. Sprowadzał go na ziemie kiedy chciał, a ciosy leciały z każdej strony.”, mówi Mitrione zachwycając się zdolnościami Cruza.

Należy pamiętać o fakcie, że Matt to były zawodnik NFL więc bez wątpienia jest znakomitym sportowcem, ale czy nie mierzy zbyt wysoko? Czy 120 kilogramowy zawodnik wagi ciężkiej może marzyć o byciu tak gibkim jak zawodnik ważący zaledwie 61 kg? Podczas walki Matt Mitrione vs. Tim Hague na UFC: Fight for the Troops 2, Joe Rogan zachwycał się szybkością i lekkością Matta, ale co Wy o tym sądzicie?

7 thoughts on “Czy Matt Mitrione zostanie cięższą wersją Dominicka Cruza?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *