Cristiane 'Cyborg’ Santos vs Hitomi Akano

6 thoughts on “Cristiane 'Cyborg’ Santos vs Hitomi Akano

 1. Cyborg nie zrobila wagi i wyglada jak Schwarzennegger. DObrze bije, ale zbić mniejszego to żadna sztuka. Na początku pokazała ładne zapasy, kompletnie nie umie parteru, choć ma purpure w BJJ.
  Akano była na przegranej pozycji, ale pokazała serce do walki a latajaca balacha wykonana na lewy prosty to majstersztyk. Na kimś mniejszym by to jej wyszło.

 2. „Na początku pokazała ładne zapasy, kompletnie nie umie parteru, choć ma purpure w BJJ.”

  po czym to oceniasz?

  Nie wdawała się w grę Hitomi – parter. Miała game plan i dobrze go wykonała. Jak najmocniej bić w stójce, obalać, nie wchodzić w walke w parterze a jak już to tylko G&P. Japonka (?) swojej szansy mogła szukać tylko w parterze ale nawet nie udawało jej się obalać rywalki.

  Ciekawy jestem czy Gina Carano walczyła by w stójce z Cyborg.

 3. Mając wagową i siłową przewagę, przejście gardy nie stanowi wiekszego problemu, a Cyborg sie cofała. Uważam, że wyglądało to lamersko… Powinni odejmować punkty za unikanie walki.

  Walka Cyborg vs Carano odbędzie sie wyłącznie w stójce.

 4. Co z tego ze cofala sie z gardy i nie chciala parteru, wyczula ze moze ja bez problemow wiekszych dojechac w stojce, w stojce czuje sie silna nie ma przymusu. Lepiej pewnie jak by cala walke oklepywala Japonke w gardzie „super” walka by byla.Jak Japonka jest dobra w parterze to powinna ja do niego sprowadzic i w lepszej pozycji sie znalesc. Poza tym bez stojki to ona moze walczyc na tuniejach BJJ, cybork ma purpure w BJJ widocznie umie sie bronic i walczyc w parterze ale w stojce czula ze ja rozniesie po co ryzykowac?

 5. „Powinni odejmować punkty za unikanie walki.” – za co odejmowac? Każdy walczy w jakiej plaszczyznie chce. Czy gdzies maasz w regulaminie ze jak sie toczy walka w parterze to trzxeba kontynuuowac ja w parterze. Po co miala walczyc w parterze Cris? Odpowiedz mi na to pytanie. A lamersko co innego wygladalo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *