Christ, Kadłubek i Nobrega, czyli kolejni turniejowi fighterzy

Niedawno przedstawiliśmy pierwszych czterech zawodników, którzy już piętnastego maja, podczas jedenastej „Konfrontacji Sztuk Walki” wystąpią w ośmioosobowym turnieju, w kategorii wagowej do osiemdziesięciu pięciu kilogramów. Dziś przedstawiamy sylwetki kolejnych trzech fighterów, dwóch Polaków i Brazylijczyka. Oto i oni:

VITOR NOBREGA
Jest znanym polskiej publiczności, posiadaczem czarnego pasa w Brazylijskim jiu-jitsu. Mimo nieudanego występu na dziewiątej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” właściciele Federacji KSW postanowili dać jemu kolejną szansę. – Ciężko przepracowałem cały rok i chcę wrócić do Polski, by pokazać dobre widowisko – mówi Nobrega. Brazylijczyk, który na co dzień mieszka w Lizbonie jest Międzynarodowym Mistrzem Portugalii w Vale Tudo. Jego rekord MMA to cztery zwycięstwa i porażka.

ARTUR KADŁUBEK
Kolejny Polak w turnieju to Artur Kadłubek. Pochodzący z Bytomia wojownik w formule MMA stoczył osiem pojedynków. Sześć wygrał, a w dwóch przegrywał. Jego stylem źródłowym jest jiu-jitsu, w którym to odnosił największe sukcesy (m.in. Międzynarodowy Mistrz Polski Full Contact Ju-Jitsu 2004, 2006, 2007). Kadłubek to kolejny młody, obiecujący zawodnik, który otrzymuje szansę występu na gali „Konfrontacji Sztuk Walki”.

ŁUKASZ CHRIST
Siódmym zawodnikiem turniejowym jest Łukasz Christ z Częstochowy. Polak, na co dzień służy w armii, jako zawodowy żołnierz, lecz mimo to znajduje czas na swoją pasję, jaką są sporty walki. Christ wraz z reprezentantem „KSW Team” Krzysztofem Kułakiem trenują i są nauczycielami w klubie „Adrenalina Fight Częstochowa”.
Występ Łukasza podczas jedenastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” będzie jego szóstą walką w formule MMA. Na dziś dzień jego rekord to dwa zwycięstwa i dwie porażki. Chcąc dowiedzieć się jaki jest jego styl źródłowy usłyszałem, że po prostu grappling.

Artur Przybysz
  www.konfrontacja.com

3 thoughts on “Christ, Kadłubek i Nobrega, czyli kolejni turniejowi fighterzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *