Corey Anderson szybko rozprawił się z Ryanem Baderem na gali Bellator 268 i zawalczy w finale turnieju grand prix wagi półciężkiej

Bellator MMA

Corey Anderson bardzo szybko uporał się z Ryanem Baderem na gali Bellator 268 zdobywając przepustkę do finału turnieju grand prix wagi półciężkiej.

Corey Anderson pokonał Ryana Badera w półfinale turnieju, który był co-main eventem sobotniej gali Bellator 268 w Footprint Center w Phoenix. Anderson (16-5 MMA, 3-0 BMMA) potrzebował zaledwie 51 sekund na pokonanie Badera (28-6 MMA, 6-1 BMMA) i dzięki temu zwycięstwu zmierzy się ze zwycięzcą innego pojedynku półfinałowego w którym mistrz Vadim Nemkov pokonał Juliusa Anglickasa w walce wieczoru.

To był szybki i brutalny występ Andersona. „Overtime” natychmiast zaczął wywierać presję na Baderze, gdy tylko zabrzmiał gong rozpoczynający walkę i nie odpuszczał do samego końca. W wymianie ciosów Anderson powalił Badera prawym prostym, a następnie rozpoczął nieprzerwaną serię uderzeń. Bader robił co mógł, aby wydostać się z zagrożenia, ale Anderson nie odpuścił i zmusił sędziego do przerwania walki.

Corey Anderson pokonał Ryana Badera przez TKO (uderzenia) – runda 1, 0:51

Corey Anderson pokonał Dovletdzhana Yagshimuradova dzięki czemu awansował do półfinału turnieju grand prix po swoim debiucie w Bellatorze pod koniec 2020 roku, wygrywając przez TKO nad weteranem Melvinem Manhoefem. Anderson ma bilans 7-1 w swoich ostatnich 8 walkach. Jego jedyną porażką podczas tej serii jest przegrana z obecnym mistrzem wagi półciężkiej UFC Janem Błachowiczem.

Tymczasem Ryan Bader przystąpi do walki w po zwycięstwie przez decyzję nad Lyoto Machidą w ćwierćfinale turnieju w sierpniu 2020 roku. Wcześniej doznał porażki przez TKO z Vadimem Nemkovem, przez którą stracił pas Bellatora w wadze półciężkiej. Bader doznał teraz dwóch porażek od czasu dołączenia do Bellatora w 2017 roku.

Bellator MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *