Chael Sonnen o tym, co sądzi o walce z Fedorem Emelianenko w półfinale turnieju wagi ciężkiej Bellatora

mmajunkie.com

Po zwycięstwie Fedora Emelianenko z Frankiem Mirem na gali Bellator 198, Chael Sonnen wszedł do klatki i powiedział w swoim stylu, co sądzi o walce z Rosjaninem.

Emelianenko rozprawił się w niespełna minutę z Mirem nokautując go i dobijając w parterze w pojedynku wieczoru gali Bellator 198. Jest to także pierwsza wygrana Fedora w turnieju wagi ciężkiej, a w kolejnej walce przyjdzie mu walczyć z innym półfinalistą turnieju Chaelem Sonnenem.

„The American Gangster” oglądał na żywo występ swojego przyszłego rywala i po zakończonej walce wszedł do klatki, aby powiedzieć kilka słów odnoszących się do ich przyszłej walki. Chcąc podgrzać atmosferę, Sonnen znany z tego, że często stosuje trash talk, postanowił wykorzystać te umiejętności i wystrzelił serię nieprzychylnych słów w stronę Emelianenko.

„Myślę, że jedyną rzeczą, której nienawidzę bardziej niż bycie tu, w Chicago, jest bycie w tym ringu z tobą. I zapewniam cię, gdy następnym razem tu będę, to nie potrwa długo!”

Najśmieszniejsze jest w tym to, że słowa Chaela spłynęły po Fedorze jak woda po kaczce i na koniec Emelianenko z uśmiechem na twarzy uścisnął rękę Sonnena i przytulił go.

3 thoughts on “Chael Sonnen o tym, co sądzi o walce z Fedorem Emelianenko w półfinale turnieju wagi ciężkiej Bellatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *