Amanda Nunes o walce z Raquel Pennington na UFC 224: „Jestem gotowa na wszystko, co dla mnie przygotuje”

Dwie przyjaciółki, mistrzyni wagi koguciej Amanda Nunes i Raquel Pennington staną do walki na gali UFC 224. Obydwie zawodniczki są świadome tego, że kiedy zamkną się za nimi drzwi klatki będzie liczyła się tylko sportowa rywalizacja.

Amanda Nunes sporo trenowała z narzeczoną Pennington i zawodniczką wagi słomkowej UFC Teicią Torres. Kiedy jednak Nunes i Pennington stanął naprzeciw siebie w Oktagonie w dniu 12 maja w Rio de Janeiro, przyjaźń zostanie odłożona na bok.

Tak o tej walce mówiła Raquel Pennington podczas konferencji prasowej promującej galę UFC 224.

„Spotkałyśmy się ze względu na ten sport i jest to jedna z tych rzeczy, w których biznes robi się w Oktagonie. Kiedy drzwi klatki się zamkną, będzie to coś innego. W tej chwili mamy szacunek wobec siebie, jesteśmy sportowcami i darzymy się przyjaźnią.”

Amanda Nunes zapewnia natomiast, że mimo przyjaźni ​​jest gotowa na wszystko, co Pennington wniesie do tej walki przeciwko niej.

„Wiem, do czego jestem zdolna i jestem gotowa na wszystko, co ona zaprezentuje.  Jestem dla „Rocky” złym zestawieniem, ponieważ jestem szybka. 12 maja zamierzam stoczyć bitwę i na pewno odejdę z moim pasem.”

W głównej karcie walk gali UFC 224 zobaczymy jeszcze takie walki jak pojedynek Ronaldo Souza vs Kelvin Gastelum w co-main evencie, Vitor Belfort vs Lyoto Machida, Mackenzie Dern vs Amanda Cooper i John Lineker vs Brian Kelleher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *