Michael Chandler uderza w Dillona Danisa po jego debiucie w MMA na gali Bellator 198

www.combat-sports.net

Michael Chandler to kolejny zawodnik, który nie ma najlepszego zdania na temat Dillona Danisa, który na gali Bellator 198 udanie zadebiutował w formule MMA.

Słowa Danisa zarówno przed walką jak i po walce pokazują jak wysokie mniemanie ma o sobie klubowy kolega Conora McGregora. Powiedzenie „z kim przystajesz takim się stajesz” idealnie pasuje do tej dwójki, ponieważ trash talk, a nawet sam styl ubierania się Dillona Danisa jest żywą kopią tego, co prezentował wielokrotnie były mistrz UFC. Ta pewność siebie, a wręcz pycha i arogancja nie robi zbyt dobrego wrażenia zwłaszcza, że jest to zwykła kopia czegoś, co już znamy. Niektórzy zawodnicy również się na tym poznali.

Specjalista od walki w parterze jakim bez wątpienia jest Dillon Danis (1-0), odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w MMA pokonując kluczem na stopę Kyle’a Walkera (2-5). Po wygranej, Danis stwierdził, że to była jego gala z kartą walk ułożoną pod niego i że po kolejnej wygranej będzie największą gwiazdą Bellatora, dzięki której organizacja odniesie jeszcze większy sukces. Stwierdził też, że teraz inni „słabi” zawodnicy będą chcieli z nim walczyć, aby się wybić.

Niedługo po gali, były mistrz wagi lekkiej Bellatora, Michael Chandler, podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi występu Danisa w klatce i wywiadu po walce.

„W odniesieniu do #bellator198 i tego, co powiedział @dillondanis, że był „najlepiej zarabiającym zawodnikiem w @BellatorMMA”, ale myślę, że miał na myśli „najbardziej niesportowy zawodnik w Bellatorze” w odniesieniu do walki z człowiekiem z ujemnym rekordem. #cringe #slow #sloth # bellator198″

Michael Chandler (18-4 MMA) jest jednym z najlepszych lekkich zawodników na świecie. Były mistrz Bellatora w swojej ostatniej walce pokonał przez techniczne poddanie trójkątem rękoma Brandona Girtza na gali Bellator 197. Tytuł mistrza stracił w walce z Brentem Primusem na gali Bellator 180, ale walka zakończyła się przez kontuzję nogi Chandlera i teraz oczekuje się na zestawienie pojedynku rewanżowego.

One thought on “Michael Chandler uderza w Dillona Danisa po jego debiucie w MMA na gali Bellator 198

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *