Chael Sonnen nie będzie walczył z Brianem Stannem

(mmamania.com)

Bo „walczyć” to tylko słowo. Będzie z nim „współzawodniczył”.

Chael Sonnen przywyczaił wszystkich do polityki nienawiści wobec swoich przeciwników, toteż ostatnio zdziwił fanów, odnosząc się z szacunkiem do Briana Stanna, z którym zmierzy się na UFC 136. Nawet nie uważa ich pojedynku za walkę.

„Brian Stann to świetny facet. 'Walczyć’ to tylko słowo. Ja nie zamierzam walczyć z Brianem, zamierzam z nim współawodniczyć. Ja pokażę swoje umiejętności, on pokaże swoje, podamy sobie potem ręce i pogodzimy się z wynikiem spotkania.”

I właśnie tego możemy się spodziewać się przez najbliższe parę miesięcy, aż do konfrontacji zawodników 8 października na UFC 136. A jest o co się bić – zwycięzca będzie miał możliwość walki o pas mistrzowski wagi średniej.  A jeśli już o tym mowa, Sonnen nadal ma talent do denerwowania ludzi – ciągle atakuje Andersona Silvę i innych Brazyliczyków.

9 thoughts on “Chael Sonnen nie będzie walczył z Brianem Stannem

 1. Wojowanie z „bohaterem Stannem” byłoby strzałem w kolano dla Sonnena. Taki hype robią wokół wojskowego, że trudno byłoby szukać pozytywów w konflikcie z nim. I bardzo dobrze, a Sonnen nie jest głupi. Ciekawy koleś, ja go lubię, ale z dopingiem miał wpadkę. Co jednak nie zmienia faktu, że Andersona pojechał zdrowo.

 2. taa
  tak go pojechał że najpierw poznał się z podłogą po łokciu, a potem odklepał .
  Już nawet nie będę pisał że Silva miał problemy ze zdrowiem …
  Nie wiem na czym polega ta podnieta Sonnenem w walce z Silvą

 3. „Nie wiem na czym polega ta podnieta Sonnenem w walce z Silvą”

  Czy ty oglądałeś inną walkę? 😀 Sonnen zdominował Andresona w stójce jak i w parterze. Może i Anderson był chory ale został mega pojechany w tej walce i gdyby nie trójkąt w ostatnich sekundach walki to Sonnen byłby mistrzem średniej.

 4. „Gdyby to była normalna walka, to Sonnen wygrałby jednogłośną decyzja po 3 rundach”
  przegrał i tyle, walka o pas ma 5 rund jak zauważyłes wiec o co ci chodzi. Sonnen przez 5 rund nie mogł wykończyc pająka w parteże wiec o czym my rozmawiamy jeszcze na koniec został poddany przez wyczerpanego silve.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *