Chad Griggs spotka się z Philem Davisem w wadze półciężkiej na UFC on FOX 4

Po szybkiej porażce przez poddanie w pierwszej rundzie z Travisem Brownem na gali UFC 145, przyszedł czas na zmiany. Chad Griggs postanawia przejść do niższej kategorii wagowej. 

W poniedziałek została ogłoszona informacja, że Chad Griggs przejdzie do wagi półciężkiej i zmierzy się z Philem Davisem na gali UFC on FOX 4, która będzie miała miejsce w Staples Center w Las Vegas 4 sierpnia. Obaj zawodnicy zgodzili się już na na ten pojedynek lecz na oficjalne potwierdzenie i podpisanie kontraktu trzeba jeszcze poczekać.

Pojedynek Chada Griggsa z Philem Davisem dołączy do karty walk z takimi walkami jak Lyoto Machida vs. Ryan Bader, Brian Stann vs. Hector Lombard oraz Travis Browne vs. Ben Rothwell.

3 thoughts on “Chad Griggs spotka się z Philem Davisem w wadze półciężkiej na UFC on FOX 4

  1. a ktoś wie co wgl z Carwinem się dzieje??bd on wgl walczył w tym roku??czy co z nim jest??niechby go tak wpleść właśnie w tą galę np.na rewanż z Gonzagą czy też dać mu Oilveirę??Carwin znowu ma przerwe i powinien dostać słabszego.Einemo mógłby być,ale on ma 2 z rzędu.Ale co z tego Mitrione też walczy z Broughtonem co ma 2 z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *