Bracia Nogueira wrócą w 2014 roku

Ed Soares, menadżer Antonio Rodrigo Nogueira i Antonio Rogerio Nogueira stwierdził, obaj bracia wrócą do Oktagonu w 2014 roku. „Big Nog” trafi do klatki szybciej niż jego  brat.

Rodrigo Nogueira (34-8-1) przegrał swoją ostatnią walkę z Fabricio Werdumem i jego rekord w UFC to pięć zwycięstw i cztery porażki. Pojawiły się pogłoski o tym, że jego przeciwnikiem miałby być Stefan Struve, ale Struve jest wykluczony z powodu problemów z sercem.

„Nogueira czuje się coraz bardziej zdrowy i zobaczymy go w pierwszej połowie przyszłego roku,” powiedział Soares.

Rogerio Nogueira (21-5) był do niedawna zestawiany jako kolejny rywal dla Alexandra Gustafssona na jednej z marcowych gal. Niestety plany pokrzyżował kontuzja pleców i „Lil Nog” musiał się wycofać.

Ed Soares wyjaśnił także, co się działo w kwestii anonsowania tego pojedynku, mówiąc: „Myślę, że czasami w UFC jest zbyt wiele spraw do ogarnięcia i dali mi ofertę tej walki. Niestety Rogerio w tym czasie był z bratem poza zasięgiem w miejscu gdzie był utrudniony kontakt przez telefon. Zanim udało mi się z nimi skontaktować, Dana White zapowiedział tę walkę.”

Mniejszy z braci w swoich ostatnich pojedynkach pokonał Tito Ortiza i Rashada Evansa i przewiduje się, że powróci do akcji w maju lub czerwcu.

8 thoughts on “Bracia Nogueira wrócą w 2014 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *