Fight raport – Szymon Kołecki w MMA?

Kontuzjowany Łukasz Jurkowski tym razem, wyjątkowo, pozwolił na pełnienie honorów pana domu Kamilowi Wolnickiemu (Przegląd Sportowy). I dlatego lekko okrojona ekipa Fight raportu zjawiła się w siłowni na obiektach warszawskiej AWF, aby porozmawiać, i poćwiczyć, z prezesem Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Szymonem Kołeckim.

Kołecki, który od dłuższego czasu jest namawiany do występów w mieszanych sztukach walki, nie tylko wyjaśnił czy ostatecznie się na to zdecyduje, nie tylko pokazał kilka ćwiczeń przydatnych wszystkim fighterom, i nie tylko – wraz z Kamilem – porozmawiał chwilę o MMA z Mirosławem Oknińskim, ale także zadał sam jedno z najbardziej niezwykłych w historii Fight raportu pytań w konkursie „Sprawimy Ci MANTO”.

Oprócz tego wszystkiego w 57 odcinku Fight raportu znalazła się, rzecz jasna, stała dawka emocji zebranych ze świata sztuk walki, a więc wszystko o walce GSP vs. Hendricks, reportaż z PLMMA 24 EXTRA w Legionowie oraz zapowiedź wielkich, pięściarskich hitów, które będzie można oglądać na antenie Orange sport.

Premiera 57 odcinka Fight raportu już w piątek, 22 listopada 2013, o godz. 21:10.

One thought on “Fight raport – Szymon Kołecki w MMA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.