Borys Mańkowski o zmianie wyniku na MMA Attack


(fot. sherdog.com)

Niedawno zamieściliśmy na stronie oświadczenie w sprawie ostatecznego werdyktu walki Sobotta vs Mańkowski. Zmiana werdyktu na remis w walce z Peterem Sobottą z pewnością nie jest powodem do zadowolenia dla Borysa Mańkowskiego, który przez prawie dwa miesiące mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Borys Mańkowski:

Minęły prawie 2 miesiące od walki a dzisiaj,na śniadanie dowiaduję się o zmianie werdyktu…o czymś tak pop****onym jeszcze nie słyszałem. Wesołych K**wa Świąt
B.M.

15 thoughts on “Borys Mańkowski o zmianie wyniku na MMA Attack

  1. No ja się wcale nie dziwie Borysowi bo trochę długo zwlekali ze zmianą werdyktu. Poza tym trochę nieładnie ze strony MMA Attack, że podjęła takie działania nie informując o tym zawodników tylko stawiając już przed faktem dokonanym.

  2. Dobry komentarz Borysa:D , nie dziwie się mu. Według mnie za długo zwlekali, walka bardzo wyrównana, nie był to jakiś straszny przekręt o ile wogóle był. Na całym świecie robią dużo większe wałki, ale nie my Polacy musimy być zawsze ci dobrzy, uczciwy. Szkoda, że nigdy na tym dobrze nie wychodzimy.

  3. No co ty duzo pisac zachowali sie jak chu.. i tyle Sobota po porazce duzo nie protestował a Borys dał z siebie w tej walce wszystko co mógł. Decyzja po 2 miesiącach zwłoki jak dla mnie jedna wielka bzdura !

  4. RamboIII
    „… Sobota byl litosciwy i tylko troche uszkodzil mu kolano!”
    skad takie informacje?! pierwsze slysze ze borys mial uszkodzone kolano… nie pisz glupot jak nie znasz sprawy dokladnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *