Bellator zapowiada kolejny event na Hawajach, w walce wieczoru Ilima-Lei Macfarlane oraz A.J. McKee vs. Derek Campos

Bellator MMA

Organizacja zawita do wyspiarskiego stanu w grudniu.

Jak poinformował portal KHON2 a następnie zostało to potwierdzone także przez inne media, 21 grudnia organizacja Bellator zorganizuje kolejny event na Hawajach. W walce wieczoru Ilima-Lei Macfarlane (10-0) stanie do kolejnej obrony mistrzostwa wagi muszej podejmując Kate Jackson (11-3-1). W co-main evencie gali a zaraz ćwierćfinale turnieju wagi piórkowej, A.J. McKee (15-0) zmierzy się z Derekiem Camposem (20-9).

Macfarlane zdobyła pas kategorii muszej niemal dwa lata gdy na gali oznaczonej numerem 186 pokonała Emily Ducote. Zawodniczka z Hawajów ma na koncie już trzy udane obrony tytułu, 29-latka odprawiła kolejno: Alejandrę Larę, Valerie Letourneau i Vetę Arteagę.

Jackson ma za sobą cztery występy w okrągłej klatce, po pokonaniu Colleen Schneider w debiucie, Kate przegrała starcia z Letourneau. W ostatnich pojedynkach Brytyjka wygrała z Anastasią Yankovą i Leną Ovchynnikovą.

McKee ma w swoim zawodowym rekordzie już 15 zwycięstw i nadal ani jednej porażki. We wcześniejszej rundzie turnieju młody Amerykanin zszokował po raz kolejny potrzebując ledwie ośmiu sekund by znokautować Georgiego Karakhanyana.

Campos w pierwszej rundzie turnieju mierzył się z Danielem Strausem, którego zdominował zapaśniczo i zasłużenie wygrał na kartach sędziów. Dla Dereka było to także przerwanie fatalnej passy trzech kolejnych porażek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.