Bellator i Oktagon łączą siły i zorganizują galę MMA i Kickboxingu w Turynie

sherdog.com
sherdog.com

Bellator rozszerza swoje wpływy i 16 kwietnia wraz z organizacją Oktagon zorganizuje galę w Turynie.

Będzie to już druga gala Bellatora na której odbędą się walki MMA oraz Kickboxingu. Na gali Bellator 152, która odbędzie się 16 kwietnia zobaczymy między innymi pojedynek w formule MMA w wadze półciężkiej między Brianem Rogersem i byłym zawodnikiem UFC Alessio Sakarą. W kolejnej walce MMA Danilo Belluardo zmierzy się z A.J. McKee, a Anastasia Yankova czeka jeszcze na rywalkę.

W pojedynkach kickboxingu zobaczymy Raymonda Danielsa, który stanie do walki z Kevinem Rossem, a rywal dla Melvina Manhoefa zostanie wkrótce ogłoszony. Oto co na temat gali miał do powiedzenia szef organizacji Bellator Scott Coker.

„Wraz z szefem organizacji Oktagon, Carlo di Blasi jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić uczestnictwo tych niesamowitych sportowców. Gala, którą zorganizujemy będzie niesamowitym show, ale jeszcze wiele pracy przed nami.”

Szef organizacji Oktagon również nie krył zadowolenia z nawiązanie współpracy.

„Kiedy Scott Cocker poinformował mnie, że Bellator przybędzie do olimpijskiego miasto Turynu i będzie chciał zorganizować walki w kickboxingu, od razu pomyślałem, że będzie to największe wydarzenie w Europie jeśli chodzi o sporty walki. Oczekiwania są bardzo wysokie, a ja jestem pewien, że widzowie na gali i przed telewizorami będą pełni entuzjazmu podczas trwania całego wydarzenia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *