Belfrot – Fedor ? „To zależy od Fedora”


Vitor wygrywa z Mattem Lindlandem na gali Affliction 2

Ostatnio pojawiły się informacje, że Fedor nie zawalczy z Joshem Barnettem, ze względu na zbyt duży koszt takiej walki. Vitor cały czas chce walki z Fedorem, a ich walka jest coraz bardziej prawdopodobna. Belfrot przed każdą walką zrzuca 5kg, więc tym razem nie musiałby tego robić.  O to co sam powiedział „Phenom” o możliwym pojedynku z Rosjaninem.

Czekamy teraz i zobaczymy czy, wstawią tą walkę. To zależy od Fedora, jest w takiej sytuacji, że to on zadecyduje o wszystkim. Chcemy pojedynków i czekamy na odpowiedź.

Ludzie z M1, chcą tej walki, lecz Tom Atencio i Affliction, chcą wystawić Barnetta, który jest ich dużym chłopcem, a ja cały czas czekam. Jeśli ta walka nie wydarzy się na Affliction 3, może się odbyć następnym razem.

Zanim Belfrot, dowie się o ostatecznej decyzji, zacznie kręcić film na temat swojej biografii.

Robimy płytę DVD, dotyczącej mojej kariery i historii. Będzie kręcone, tam gdzie żyłem w USA i na mojej pierwszej sali treningowej Carlsona Gracie. To będzie całkiem fajne, pokaże mojej rodzinie, mojemu synowi, szkołe, trening, wszystko.. Zamierzam być w USA, w kwietniu by zacząć ten projekt.

Vitor również czeka na swoje trzecie dziecko, które ma ze swoją żoną Joana Prado

6 thoughts on “Belfrot – Fedor ? „To zależy od Fedora”

  1. Dobry pomysł, Vitor może żadziej niz kiedys ,ale potrafi zaskoczyc, po warunkiem ze przygotuje sie do tej walki a nie tak jak w przypadku konfrontacji z Sakauraba. Mysle ze moze byc trudnym przeciwnikiem dla Fedora, ale zgadzam sie z poprzednikiem ze lepszym oponentem byłby Alistar lub Kharitonov.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *