Bartosz Batra wygrywa na Heroes Fight Night 6

Czterech Polaków pojechało do Berlina, by w sobotę 22-ego listopada zawalczyć na gali Heroes Fight Night 6. Niestety tylko jeden z nich wrócił z tarczą. Jeden z najlepszych obecnie uderzaczy w Polsce, Bartosz Batra z K.O. Gym Polska pokonał Niemca, Alexandra Eppa walcząc na terenie swojego przeciwnika. Niestety walki przegrali Maciej Zembik, Artur Gałecki i Mateusz Białas.

Podopieczny Mariusza Cieślińskiego po raz kolejny walczył na gali niemieckiej organizacji. Jego wcześniejszy pojedynek z Tajem, Jaisoo Tor Thepsuthinem na HFN 3 zakończył się werdyktem punktowym na korzyść przeciwnika Polaka. Tym razem Polak miał czas na przygotowania i go nie zmarnował, prezentując w ringu doskonałą formę i nie dając się wypunktować niższemu przeciwnikowi. Gratulujemy obecnemu mistrzowi organizacji K-1 Global i czekamy na kolejną walkę z Maciejem Zembikiem, która już za 3 tygodnie na gali Maku Fighting Championship 7.

Nie udało się wygrać kolejnemu rywalowi Batry, Maciejowi Zembikowi z Żar. Polak przegrał w pierwszej rundzie z Alim El Salehem. Nie powiodło się również dwóm innym zawodnikom KO Gym Polska. Mateusz Białas przegrał przed czasem w walce z Ramim El Ahmadem, a Artur Gałecki uległ na punkty Chaivatowi Uhlemannowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *