Michał Andryszak vs Pavel Zhuravlev na KOK World GP 2014 w Płocku

Organizacja International Bushido Federation we współpracy z polską grupą International Fighting Group (IFG) pragnie poinformować o kolejnym niesamowitym pojedynku jaki na gali KOK World GP 2014 w dniu 28-go listopada w Płocku, stoczą dwaj wspaniali atleci. Będący niekwestionowaną światową gwiazdą Kickboxingu Pavel „Caiman” Zhuravlev z Ukrainy zmierzy się z jednym z najzdolniejszych zawodników MMA młodego pokolenia w Polsce, Michałem „Longerem” Andryszakiem. Pojedynek będzie walką wieczoru poprzedzającą finał Turnieju Wagi Lekkiej, KOK World GP.

31-letni „Caiman” to prawdziwa legenda ukraińskiego Kickboxingu. Triumfator turniejów King Of Kings (2010), SuperKombat (2011,2012) i Legend (2014) ma za sobą 64 wygrane walki. Tylko 10 razy przegrywał i 1 raz zremisował. Ma także 11 wygranych walk bokserskich. Dwukrotnie był finalistą bokserskiego turnieju Biggers Better. W kwietniu br. pokonał mistrza Polski Kicboxingu w wadze ciężkiej Michała Turyńskiego a ostatniej walce Vladymira Toksyatynova.

Michał Andryszak to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w Polsce. Był zdobywcą Pucharu Polski Muay Thai i czterokrotnie triumfatorem ALMMA. Walczył na galach PLMMA i KSW. Właśnie w tej ostatniej pokonał słynnego mistrza Muay Thai i K-1 Pawła Słowińskiego pochodzącego z Australii. Dla Andryszaka będzie to jedno z największych wyzwań w karierze.

Warto już teraz zaopatrzyć się w bilet i oglądać to wydarzenie w hali Orlen Arena w Płocku w dniu 28 listopada 2014. Polecamy je gorąco i nie może Was tam zabraknąć! Bilety dostępne są poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

One thought on “Michał Andryszak vs Pavel Zhuravlev na KOK World GP 2014 w Płocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *