Anthony Johnson czuje się oszukany przez nowego matchmakera UFC

Esther Lin, MMAFighting.com

Pretendent numer jeden do tytułu wagi półciężkiej UFC Anthony Johnson nie jest zadowolony z nowego matchmakera Micka Maynarda.

Wszystko rozchodzi się o niedawne informacje dotyczące potencjalnej walki rewanżowej między Anthonym Johnsonem i Andreiem Arlovskim, której chciał sam „Rumble”. Według pierwszych wieści wynikało, że Arlovski odmówił walki z Johnsonem, ale teraz okazuje się było nieco inaczej. Johnson postanowił poinformować na swoim Facebooku o tym, że matchmaker go oszukał.

„Chciałbym przeprosić Andreia Arlovskiego za to, że mówiłem o nim, że odrzucił walkę ze mną. Dowiedziałem się, że on nigdy nie otrzymał oferty walki, choć Mick (Maynard) powiedział mi, że rozmawiał z Arlovskim podczas jego obozu i miał on wtedy odrzucić propozycję walki. Nie wiem dlaczego ten gość mówił mi kłamstwa jako matchmaker. Dzięki za to, że dałeś mi znać, że nigdy nie zaoferowałeś walki Arlovskiemu…”

„Rumble” chciał walczyć z Andreiem Arlovskim , ponieważ chciał pozostać aktywny pomimo odwołania jego pojedynku o pas wagi półciężkiej z Danielem Cormierem z powodu kontuzji „DC”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *